20 tipov na vianočný darček pre muža

Po úspešnom príspevku ,,Tipy na vianočné darčeky pre ženy“ vám prinášam nový príspevok s tipmi na vianočné darčeky pre mužov. Aký darček kúpiť mužovi, priateľovi, manželovi, či otcovi? Inšpiruj sa v novom príspevku až s 20-timi skvelými tipmi.

1. Štýlový, nadčasový, drevený motýlik, peňaženka či vizitkár

2. Darček v podobe miniatúr fľašiek Jacka Danielsa či iných rôznych značiek. Prípadne sladký, či slaný ,,kýblik“ od výmyslu sveta.

3. Kľúčenka Keygoes chilli – je kľúčenka pre každého, kto má rád pálivé chili! Je vyrobená z ocele a vnútri ukrýva náplň s mletým chili. Používa sa veľmi jednoducho. Otočíš uzáver a sypeš 🙂 Náplň je vymieňateľná a na výber je viacero druhov chili. Každý si vyberie!


4. Letenka kamkoľvek – byť v krajine, ktorú túži, prípadne spoločne túžite vidieť nikdy nebolo také jednoduché. Rôzne stránky ponúkajú cenovo výhodné letenky do rôznych krajín sveta.

5. Masáž je vôbec niekto kto nemá rád masáž? Poznám dokonca veľa ľudí, ktorý ju nikdy neabsolvovali. V ponuke sú rôzne druhy masáží, stačí si len vybrať.

6.  Hodinky – momentálne je v ponuke veľký výber hodiniek. Ak nevieš vybrať ktoré, daruj mu len poukážku a k tomu prípadne priprav tvoj výber, ktorý určite ocení.

7. Gola sada – každý správny chlap by mal mať predsa svoje náradie. Môj manžel ju pár rokov späť dostal a veľmi sa z nej tešil. To isté kamaráti k sviatku a boli veľmi potešení.

8. Parfém – ako tip som vybrala prekrásne, svieže vône od Armaniho, Versace a Chanel.

9. Zubná elektrická kefka – dynamické hĺbkové čistenie pomáha zabezpečiť prirodzene biele zuby.

10. Holiaci strojček – s detailnou technológiou holenia, ktorá sa postará o celkové zastrihávanie, tvarovanie a styling jeho fúzov.

11. Nespútaná jazda vo Ferrari, Lamborghini, Maserati alebo Porsche

12. Víkendový pobyt na Slovensku alebo v zahraničí – stačí navštíviť napr. niektorý zľavový portál a vyberiete si úžasný pobyt za skvelú cenu.

13. Kniha – dobrá kniha vždy poteší. Ak si neviete poradiť s výberom stačí si pozrieť rôzne internetové kníhkupectvá, kde nájdete rebríček tých najpredávanejších a taktiež recenzie na ne.


14. Zastrihávač vlasov – profesionálne poháňaný a nezničiteľný.

15. Podľa jeho záľub – rybárska výstroj, doplnky, potreby k behaniu, bicyklovaniu, nástroje pre domácich kutilov, platňu…

16. Škola šmyku – myslím, že každý muž by si chcel vyskúšať školu šmyku, zdokonaliť a vyskúšať svoje reakcie v krízových situáciách, keď rozhoduje každá sekunda.  
 

17. Vyhliadkový let – známe miesta z výšky oblakov nadobudnú nový rozmer a spoločne pocítite, ako chutí ozajstná sloboda.

18. Boxerky – farebné a veselé

19. Vtipné ponožky – ponožky už vôbec nemusia byť nudné!
20. Večera len on a ty – v duchu toho čo má najradšej (sushi, steaky, pečená kačica…)

Ktorý z darčekov ťa oslovil najviac? Je darček, ktorý tu nie je a stál by za zmienku?
(Ďakujem za všetky komentáre)

Zdroj: Aqalogy.com
Zdroj: FB fľaštička
Zdroj: bewooden.sk
Zdroj: iStock
Zdroj: Zlavomat.sk 
Zdroj: Timestore.sk
Zdroj: sk.remington-europe.com
Zdroj: martinus.sk
Zdroj: euroshopy.sk
Zdroj: parfemy-elnino.sk
Zdroj: happysocks.com

Share:

2 Comments

  1. 4. mája 2019 / 7:36

    prikláňam sa k tej jazde na ferrari – u nás z adrop-u tento rok zažiarila

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *