Dermacol metalické rúže a ceruzky na oči

Nedávno mi prišlo prekvapenie od spoločnosti Dermacol, v ktorom sa nachádzali novinky v podobe metalických rúžov a ceruziek na oči.
Metalické rúže sú dostupné v týchto piatich zaujímavých odtieňoch:

Rúž č. 1 – bronzový

Rúž č. 2 – červený

Rúž č. 3 – fialový

Rúž č. 4 – oranžový

Rúž č. 5 – čokoládový

Moje hodnotenie: Tieto tekuté metalické rúže sú vysoko pigmentované, čo znamená, že po nanesení rúžu je farba sýta, krásne sa rozloží na perách, tie sa príjemne, ale nie prehnane lesknú, nelepia sa. Páči sa mi, že vďaka ich metalickej farbe sú výrazné, šťavnaté a hydratované. S týmito rúžmi vytvoríte dokonalý metalický vzhľad pier. Nie sú dlhotrvajúce, čiže nečakajte, že vám bez chyby vydržia na perách niekoľko hodín. Odtláčajú sa pri pití, pri jedení časť naneseného rúžu zjete, čiže je po ňom potrebné opätovne použiť rúž. Počas dňa je rúže možné znovu použiť niekoľkokrát, nakoľko je s nimi možné vrstvenie. Ich obal je jediná vec, ktorú by som im vytkla. Mám pocit, že sa ťažšie otvárajú a zatvárajú. Pri ich zatváraní treba dávať pozor na správne zatiahnutie. Odporúčaná cena je len: 7,69 €.

Metalické ceruzky sú dostupné v týchto štyroch odtieňoch:

1. Ceruzka na oči č. 1 – zlatá

2. Ceruzka na oči č. 2 – bronzová

3. Ceruzka na oči č. 3 – modrá

4. Ceruzka na oči č. 4 – zelená

Moje hodnotenie: Farebné ceruzky som doteraz vôbec nepoužívala, ale asi som im prišla v tomto momente na chuť. Ako prvá ma zaujala ceruzka s odtieňom č. 3, modrej farby.  Veľmi sa mi páčil nielen odtieň, ale hlavne jeho intenzita po nanesení. Je naozaj vynikajúca, pri všetkých štyroch odtieňoch. Len pre zaujímavosť je skoro polnoc, ja si kreslím farebné srdiečka na ruku a skúšam všetky odtiene. Keďže sľubujú 16 hodinovú trvácnosť, tak po nich silno šúcham prstami a oni držia, ani sa nehnú. Robím to doslova hrubou silou a sú stále tam, bez žiadneho porušenia. Linky sa maľujú doslova samé, ide to veľmi jednoducho. Opäť drobnosť, ktorú by som vytkla je, že pri zatváraní ceruzky na oči musím silnejšie tlačiť, aby som ju vôbec zatvorila. Odporúčaná cena je: 4,99 €.

Obe novinky ma veľmi potešili a pozitívne prekvapili. Keď sa novinky podaria je radosť ich skúšať.

Ktorý odtieň ceruzky a rúžu ťa zaujal najviac?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

8 Comments

  1. 4. apríla 2018 / 13:01

    Áno sú skvelé, dokonca si viem predstaviť uplatnenie aj pri fialovej. 🙂

  2. 9. apríla 2018 / 6:50

    Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:) krásne fotky:))

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *