Hodvábne produkty z Dreamlove

hodvnábna návliečka na vankúš
Hovorí sa, že keď na niečo veľmi myslíme, tak si to privoláme. A čo som si privolala ja? Už dlhšiu dobu som veľmi túžila vyskúšať hodvábnu obliečku, nakoľko som počula o množstve benefitov, ktoré prináša. No a vďaka dreamlove sa mi splnilo moje tajné želanie. Vedeli ste, že práve morušový hodváb je najkvalitnejším druhom hodvábu?

Dočítala som sa tiež, že úprimný smiech a dlhý spánok je liek na všetky problémy. Súhlasíte? Ja určite!

Hodvábna obliečka na vankúš – jedná sa o 100 % prírodný materiál z proteínových vlákien (morušový hodváb), ktorý sa neotláča na tvári, tak ako sa to stáva bežne. Vďaka svojmu povrchu pomáha predchádzať tvorbe vrások, zabezpečuje hydratovanú pokožku tváre vďaka jej slabej absorpcii. Chráni vlasy pred poškodením, tie neelektrizujú, nestrácajú tvar ani objem. Zlepšuje kvalitu spánku a umožňuje pokožke dýchať. Je antialergický a úžasný pri kožných ochoreniach. Táto hodvábna obliečka prospieva zdraviu pokožky. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že naša pleť je v kontakte s obliečkou viac ako s akoukoľvek inou textíliou? Spánok pritom tvorí približne tretinu nášho života, preto by sme nemali výber obliečky podceniť.
Priadka morušová sa na farme nemusí brániť pred predátormi, nezažíva stres, je rozmaznávaná, žije v prírodnom prostredí, je kŕmená morušovými listami, čo zabezpečuje vytvorenie jemných hodvábnych vlákien. Na produkty je použité najkvalitnejšie morušové (mulberry) vlákno 6A kvality s hmotnosťou 22 momme.

Hodvába maska na spanie – 100 % tma vďaka maske na spanie, ktorá podporuje tvorbu melatonínu. Je vhodná pri zaspávaní, či cestovaní, nakoľko zabraňuje vysúšaniu očí. Okrem toho eliminuje ich začervenanie a pomáha predchádzať tvorbe vrások. Zvyšuje efekt hydratačných krémov tým, že pomáha udržiavať všetky účinné látky vo vnútri pokožky. Maska je príjemná na dotyk a krásna na výzor. Vďaka prispôsobivej gume netlačí a výborne sa nosí.

Pri obliečke a maske na tvár som zvolila farebné prevedenie – škandinávska biela.

Hodvábne gumičky do vlasov – majú nielen moderný a lesklý vzhľad, ale v prvom rade benefity, ktoré prinášajú. Ich prirodzený hladký povrch znižuje trenie a tlak, ktorý vyvíjajú na vlasy iné gumičky. Vlasy chráni tiež pred mechanickým tlakom, ktorý spôsobuje ich lámavosť. Udržuje hydratáciu vlasov a eliminuje ich vytrhávanie. Pomáhajú predchádzať oslabovaniu vlasových korienkov a vypadávaniu vlasov. Farebné prevedenie: telová, biela, ružová a čierna.
hodvábne gumičky na vlasy
Produkty sú zabalené v elegantnej krabičke s označením ,,Dreamlove“. Sú krásne, luxusné a hlavne prospešné.
V spolupráci s Dreamlove sme pre vás pripravili aj súťaž o tri krásne hodvábne gumičky. Zapojiť do súťaže sa môžete u mňa na Instagrame. Súťaž potrvá len pár dní, preto sa poponáhľajte.
 
Ktorý z hodvábnych produktov ťa oslovil najviac?
 
Fotografia loga: www.dreamlove.sk
Share:

2 Comments

 1. Adela
  4. októbra 2020 / 16:52

  Už som o tom počula veľmi veľa a fakt má to láka, ale ešte nie som pripravená na takú investíciu. Žiaľ, sú tieto produkty veľmi drahé a najmä, človek potrebuje minimálne dve – na výmenu. No a moja polovička nemôže byt zanedbaná, takze 4 😁 ale verím, že čoskoro to príde. Ináč nádherne fotky 🙂😉

  • Lenka
   Autor
   5. októbra 2020 / 20:39

   Áno máš pravdu Adel, ja mám len jednu a striedam s klasickou. To sa dá finančne zvládnuť. 🙂 Moja polovička je zanedbaná, ale nenáročná. 🙂 Ďakujem, fotila sestrina dcéra, je šikula, má na to oko!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *