Dezodorant schmidt´s coconut pineapple

Dezodorant kokos ananás Schmidts Notino
V lete som aj vďaka vám a vašim tipom pripravila článok ,,Najlepší dezodorant bez hliníkových solí“. Jeden z vašich obľúbených dezodorantov bol aj dezodorant značky schmidt´s. Viacerí z vás mi ho odporúčali. Tentokrát sa dostal aj ku mne, konkrétne s vôňou kokosu a ananásu, takže som ho mohla konečne vyskúšať.
Dezodorant ananás kokos Schmidts Notino
Tento dezodorant bojuje proti nepríjemnému zápachu a dodáva dlhodobý pocit komfortu a sviežosti. Je to vegánsky produkt, ktorý neobsahuje spomínané hliníkové soli, propylénglykol, parabény ani ftaláty. Okrem toho sa ľahko vstrebáva, je nemastný, nelepivý a vylepšený prírodnými minerálmi – žiadna umelá aróma. Taktiež som našla na neho veľa pozitívnych recenzií, vrátane spomínaných odporučení od Vás.
Dezodorant kokos ananás Schmidts
Moja skúsenosť: Tento dezodorant som skúšala v zimnom období, kedy sa nepotíme tak veľmi ako v lete a s výsledkom som bola spokojná. Určite ho však vyskúšam aj v lete. Nakoľko sa jedná o tuhý dezodorant v lete by sa vplyvom tepla nanášal oveľa jednoduchšie ako v zime. Práve preto vám v závere prikladám návod nato ako ho aplikovať čo najjednoduchšie. Vôňa je príjemná, svieža, mne pripomína skôr citrusovú vôňu ako kokos a ananás, no exotika to je. Má štandardné balenie. Je potrebné ho poriadne rozotrieť a votrieť do pokožky. Na oblečení zanecháva biele stopy.

V ponuke sú aj iné vône a to: ruža a vanilka, jasmínový čaj, limetka, drevené uhlie či cédrové drevo.

A tu je sľúbený návod na to ako správne aplikovať schmidt´s prírodný dezodorant:

Obsah: 75 g, cena cca: 7 €.

Ktorá vôňa ťa najviac zaujala?

Zdroj fotografie: schmidt´s (návod na aplikáciu).

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na
Instagrame a Facebooku.
Share:

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *