Kórejská kozmetika Pyunkang Yul

pyunkang yul kórejská kozmetika

Posledné večery jedným dychom ,,hltám“ knihu ,,Tajemství krásy Korejek“, kroky pre zdravú a žiarivú pleť. Kórejská kozmetika sa stala na celom svete mimoriadne obľúbenou. Dočítala som sa, že keď sa v Kórei pozriete kamkoľvek, tak vás zaplaví množstvo produktov, ktoré ponúkajú prísľub bezchybnej sviežej pleti. Stačí sa pozrieť na porcelánové tváre okoloidúcich, aby ste pochopili, že sa nejedná o falošnú reklamu. Západné kultúry považujú starostlivosť o pokožku za nudnú ako každodenný úkon, ktorý sa musí  absolvovať (ako napr. umytie zubov). V Kórei si však máte starostlivosť o pleť užívať. Nie je to len márnivosť, ale investícia do vašej celkovej pohody. Starostlivosť o pleť nie je povrchná záležitosť, naopak je súčasťou kórejskej kultúry. Kórejská krása nespočíva len v desiatich krokoch starostlivosti o pleť a pleťových maskách. Nejde o to, čo ženy používajú, ale ako uvažujú a to aký majú pocit zo svojej pleti.

V tomto článku vám predstavím vynikajúcu kórejskú značku Pyunkang Yul. Je to mimoriadne známa a obľúbená kórejská kozmetika. V mojom okolí vidím na ňu veľa pozitívnych ohlasov a musím len súhlasiť. Ako prvé som skúšala sérum tejto značky a neskôr som rodinu Pyunkang Yul rozšírila o hydratačné pleťové tonikum v spreji. Obaly sú minimalistické a modré sfarbenie chráni ich obsah pred svetlom. Produkty sú určené pre všetky typy pleti. Neobsahujú: parabény, sulfáty, silikóny, alkohol, farbivá ani parfumáciu a nie sú testované na zvieratách.

kórejská kozmetika pyunkang yul

Pyunkang Yul Mist toner – hydratačné pleťové tonikum v spreji. Okrem hydratácie pleť upokojuje, vyživuje, osviežuje, zharmonizuje, regeneruje, reguluje tvorbu kožného mazu a má antibakteriálne aj protizápalové účinky. Používať ho môžete pri rannej aj večernej rutine nastriekaním na čistú pleť, alebo ak vám to vyhovuje viac, môžete použiť aj odličovací tampón, neoplachuje sa. Obsah: 200 ml.

pyunkang yul mist toner

Aktívne zložky: Sodium Hyaluronate – hydratuje a regeneruje pleť. Coptis Japonica – extrakt z koreňa, ktorý pokožku hydratuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Moja skúsenosť: jednoducho sa nanáša na pleť, tá zostáva vynikajúco hydratovaná, žiari, je pripravená na ďalšie kroky kozmetickej rutiny a vstrebanie iných účinných látok. Je bez špecifickej vône. Výborne osvieži a dobre sa vstrebáva do pokožky.

Pyunkang Yul Moisture serum – hydratačné pleťové sérum s vysokým obsahom účinných látok. Je určené na podporu hydratácie,  navracia pleti sviežosť, mladistvú krásu, vyživuje ju, obnovuje jej pružnosť a pomáha vyvážiť hladinu mazu.  Používa sa primerané množstvo séra, ktoré je potrebné jemne vklepať končekami prstov. Aplikujte ho nielen na tvár, ale aj krk a dekolt. Obsah: 100 ml.

pyunkang yul moisture serum

Moja skúsenosť: pleť zostáva po použití hydratovaná, šťavnatá, pružná a rozžiarená. Má mliečnú konzistenciu, ktorá sa ťažšie naberá do pipety, no neprekáža mi to. Tento produkt až na túto chybičku krásy stojí skutočne za vyskúšanie.

A čo ty? Používaš kórejskú kozmetiku? Aký je tvoj obľúbený produkt?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

*Bartrová spolupráca s eshopom notinosk

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *