Obrazy Desenio do každého interiéru a miestnosti

Obraz Desenio mapa sveta

Už dlhšiu dobu pozorujem krásne zostavy obrazov značky Desenio. Jedná sa o eshop, kde nájdete obrovský výber plagátov a rámov, ktoré si môžete nakombinovať podľa vašich predstáv. Aj ja som sa rozhodla ich skombinovať a výber z toľkého dostupného množstva nebol vôbec jednoduchý. Nie kvôli tomu, že by nebolo z čoho vyberať, naopak. Nájdete tam veľa krásnych fotografií  -farebných, čiernobielych, maľovaných a tiež rámov rôznych farieb a druhov. Rozhodnúť sa preto a vybrať to pravé ,,orechové“ netrvá krátko. Okrem výberu plagátov a farieb rámov je dôležité vybrať aj veľkosť plagátov/rámov.

obrazy Desenio

V rámoch som mala jasno hneď od úplného začiatku, vybrala som kovové čierne a plagáty som zvolila tiež v čiernobielej farbe. Podľa mňa čiernobiele fotografie majú neskutočné čaro, vždy sa mi veľmi páčili a nikdy neomrzia. Okrem farieb je potrebné vybrať aj veľkosť plagátov a to bola pre mňa asi najťažšia úloha spolu s výberom motívov plagátov.

Obraz Desenio čiernobiely

Obraz Desenio Lev

Obraz Desenio palma

Obraz desenio s čiernym rámom

Vybrala som nasledovné plagáty:

Lev – moje znamenie zverokruhu. Dokonca jeho charakteristika na mňa veľmi sedí.
Mapa sveta – milujem cestovanie.
Palma – piesok, more a morský vánok, palmy, najlepšia kombinácia pod slnkom.
Hodiny – čas je to najcennejšie čo máme a je len na nás ako ho využijeme a kam ho investujeme.
Nohy – dlhé, štíhle nohy, ktoré ma symbolizujú. Opätky na žene, čo je viac sexi?
Žena pozerajúca z okna – užívajúca si prítomný okamih. Lebo žijeme pre prítomnosť a tešíme sa z maličkostí.
Espresso – milujem espresso. Je niečo viac ako vôňa rannej kávy?

Obrazy Desenio čiernobiele

Obraz Desenio štíhle nohy

Obrazy si nemusíte skladať štýlom ako ja, že musia niečo znamenať, či charakterizovať. Kľudne si vyskladajte to čo sa vám páči, alebo hodí do interiéru. Ja som sa rozhodla ísť touto cestou a neľutujem. Sú nádherné! Jedinou zmenou bude, že leva chcem vo väčšej veľkosti a espresso v menšej a bude to dokonalé. Ešte prerobiť a prelíčiť obývaciu izbu a budú visieť v celej svojej kráse.

Najkrajšie obrazy Desenio

Čo sa doručenia týka, všetko prebehlo na výbornú. Rámy aj plagáty prišli behom pár dní, boli ukážkovo zabalené. Spoločnosť Desenio má tiež certifikát FSC, čo znamená, že stromy používané pri výrobe sú ťažené zodpovedným spôsobom, ktorý poskytuje enviromentálne, sociálne a ekonomické výhody pre všetkých zúčastnených. Má vášeň špeciálne k škandinávskemu dizajnu. Online pôsobí už v 33 krajinách a vytrvalo preniká na nové trhy. Neustále pridáva do sortimentu nové položky a tak je skutočne z čoho vyberať. Každý si tam nájde to ,,svoje“. Dizajn eshopu, sortiment, dodanie až po komunikáciu hodnotím na výbornú. Desenio som si jednoducho zamilovala.

Ktorý z uvedených obrazov ťa najviac oslovil?
Máš radšej čiernobiele či farebné prevedenie obrazov, či fotografií?

Ak chceš, aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Sponzorovaná spolupráca s eshopom Desenio

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *