Najlepší gél na obočie Benefit Gimme Brow+

benefit gimme brow

Niekedy mám chuť a potrebu vyskúšať nejakú beauty novinku, ktorá mi ako sa hovorí ,,padne do oka“. Jednou z nich bol aj gél na obočie Gimme Brow + od Benefitu. Keďže sa v čase kúpy jednalo o úplnú novinku, nevidela som na tento produkt žiadne recenzie. Značka Benefit je pre mňa TOP značkou v starostlivosti o obočie, preto som verila, že nebudem sklamaná, naopak. Teším sa o to viac, pretože tento produkt je vynikajúci, dovolím si ho dokonca označiť za ,,MUST HAVE“ produkt každej ženy. Mám už jeho tretie balenie a idem si kúpiť ďalšie. To o niečom svedčí, čo poviete?

benefit gimme brow gél na obočie

Čo je to za zázrak? Na čo slúži? Prečo si ho kupujem stále dookola?

Jedná sa o farebný gél na obočie, ktorý obsahuje malé mikrovlákna, ktoré priľnú k pokožke a k chĺpkom obočia, čím vytvoria ich prirodzený plný vzhľad a dodajú mu tvar. S kefkou sa veľmi dobre manipuluje, výborne sa ňou česú chĺpky, tie pekne zafarbí a zároveň zafixuje. Obočiu dodá objem, vyzerá prirodzene a dlho vydrží takto upravené. V ponuke je dostupných 10 odtieňov, ja mám odtieň 03 neutral light brown. Obsah: 3 g.

benefit gimme brow + gél na obočie

Mám v pláne vyskúšať aj gély na obočie iných značiek, hlavne tie cenovo dostupnejšie. Tento od Benefitu nie je zrovna najlacnejší, no mňa si ,,omotal okolo prsta.“

Aký je tvoj najobľúbenejší produkt/y na obočie?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *