Kozmetické nákupy (haul) z Austrálie


Moje nákupy v Austrálii som sa rozhodla rozdeliť do troch častí – kozmetika, oblečenie a suveníry. V dnešnom príspevku Vám predstavím kozmetické úlovky, z ktorých sa teším najviac. Kúpila a doviezla som si produkty, ktoré u nás nie je možné zakúpiť. Ak by vás však náhodou niektorý produkt oslovil nezúfajte. Existujú totiž zahraničné stránky, kde si ich môžete objednať. Ja som si však tieto produkty potrebovala vyskúšať, nájsť správny odtieň, či skúsiť pigmentáciu. Tie, ktoré som si kúpila patria v rebríčkoch medzi najpredávanejšie a majú veľmi pozitívne recenzie. Všetky uvedené produkty som nakúpila v Mecce Maxime, Sephore, Priceline a v Chemist Warehouse. Nebudem vás viac napínať, tu sú spomínané produkty:

Nákupy MECCA MAXIMA

NARS – True Story – paletka obsahuje štyri prekrásne tvárenky a ceruzku na pery. Snažila som sa ju objednať zo zahraničia, avšak k nám na SR túto značku nedoručujú a v českej Sephore bola vypredaná. (Už je dostupná). Počula som na ňu samé chvály, a preto sa teším ako ju vyskúšam.

URBAN DECAY Primer potion – podkladová báza pod očné tiene. Používa sa na fixáciu očných tieňov. Je veľmi obľúbenou a predávanou bázou. Ja som mala vzorku v paletke od tejto značky, ale priznám sa ešte som ju neskúšala.
NARS – tónovací hydratačný krém SPF 30+, odtieň Terre Neuve. Momentálne používam tonovací krém od Bare Minerals, s ktorým som bola veľmi spokojná, avšak chcela som vyskúšať niečo nové. Na odporučenie veľmi milej predajkyne, ktorá mimochodom poznala Slovensko (Bratislavu a Poprad) som si kúpila spomínaný tónovací krém.

NARS – korektor Radiant creamy concealer, odtieň Light 2. Momentálne používam tuhý korektor od Revlonu, s ktorým som veľmi spokojná, ale na tento tekutý sa veľmi teším. Má veľmi dobré recenzie.

Nákupy SEPHORA

Nie je Sephora ako Sephora. V centre Sydney bola tak plná, že sa nedalo prechádzať medzi pultami a všetok tovar, o ktorý som mala záujem bol vypredaný. V Sephore, ktorá sa nachádzala ďalej od centra bolo len pár ľudí a tovar bol dostupný. Veľmi som sa tešila, keď som si kúpila tieto dve úžasne sýto pigmentované paletky. (OD tarte a Zoevy). Okrem toho som si kúpila tiež bázu na tvár od MAKE UP FOR EVER. Je dôležitá pre zjemnenie, vyhľadenie a zjednotenie tónu pleti pred nanášaním líčidiel. Z predajne som odchádzala s úsmevom na tvári. Toľko ,,málo“ stačí k ženskej radosti.

Paleta tieňov ,,tartelette“ od tarte

Paleta tieňov ,,METALS“ od ZOEVY


Ako darček pri nákupe som dostala tento mini rúž, lak na nechty a lesk na pery značky MAKE UP FOR EVER. 

Na Vianoce som si našla pod austrálskym stromčekom od našich kamarátov tieto kokosové produkty a to krém na ruky, telové mlieko a kokosový olej s SPF 4. Vôňu kokosu zbožňujem a tento darček ma veľmi potešil.

Nákupy PRICELINE
Kúpila som si balzam BABY LIPS, chcem skúsiť či je rozdiel medzi tým u nás a tým v Austrálii a tiež tieto špeciálne kefy, ktoré úžasne rozčesávajú vlasy, dokonca lepšie ako značkové kefy od Tangle Teezer. A ako som na ne prišla? Ukázala mi ich kamarátka z Austrálie, ktorá si túto kefu tiež nevedela vynachváliť. Kúpila som si preto aj kabelkové vydanie.

 
Okrem toho nám odporučila aj tento perfektný ALOE sprej po opaľovaní.

Nákupy CHEMIST WAREHOUSE

V tejto drogérii som si kúpila 3x čiernu linku MAYBELLINE na odporúčanie kamarátky, ktorá ju veľmi chválila. U nás som si túto linku v minulosti kúpila, ale už pár dní po kúpe bola vyschnutá. Tu boli tieto linky zabalené v obale, preto je skvelé, že ich nemáte hneď pri kúpe vyschnuté. Okrem toho som si kúpila aj púder od L´orealu.


To by bolo všetko z mojich kozmetických nákupov v Austrálii. Dúfam, že príspevok sa vám páčil a určite mi dajte dolu do komentára vedieť, ktoré produkty vás oslovili. Prípadne, ktoré máte a používate a ako ste spokojné. Ak ste zvedaví na spomínané nákupy či už suvenírov, alebo oblečenia sledujte ma a dozviete sa viac. 

(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

8 Comments

 1. 19. januára 2017 / 21:46

  Luci volajú sa MODELSPREFER :)a sú fakt úžasné!

 2. 20. januára 2017 / 13:36

  Krásny nákup ♥ Do Aussie sa chystám aj ja, čiže pozerám, že sa mám na čo tešiť 🙂 Teším sa na ďalšie články! 🙂

 3. 21. januára 2017 / 18:23

  Skvelé nákupy! Všetko vyzerá úžasne 🙂 Tónovací krém od Nars by som chcela taktiež vyskúšať. A inak paletka od Tarte vyzerá úplne luxusne 🙂

 4. 21. januára 2017 / 19:41

  Ďakujem krásne! Som z tých produktov nadšená. Plánujem aj líčenie a bližšie info o produktoch. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *