Tipy na vianočné líčenie 2016

Vianoce sú za dverami a tak sme sa rozhodli pripraviť pre vás tipy na vianočné líčenie. Kto my? Samozrejme ja spolu s ďalšími tromi šikovnými blogerkami Drew´s beauty, OK make-up a Life in pictures by lu. Každá sme iná, máme inú predstavu, ako by malo vianočné líčenie vyzerať, a preto ma veľmi zaujímal konečný výsledok každej z nás. Osobne som nechcela vsadiť na klasiku (čiernu linku s červeným rúžom), a tak som sa ,,vyhrala“ viac s očami a glitrami. Okrem glitrov som si zaobstarala aj ,,glitter primer“, ktorý zaručil, že glitre mi držali na viečkach celý večer. Priznám sa, že tieto produkty som použila prvýkrát.  Pracovať s nimi bola veľká zábava! Už sa teším, ako budem s nimi kúzliť opäť. Moje hlboké oči, v ktorých sa ľahko stráca líčenie, sa stali zrazu výraznými, vynikali a pútali pozornosť. Určite k tomu dopomohli aj umelé riasy, ktoré oči krásne zvýraznili a pôsobili pritom tak prirodzené. Ako som sa popasovala s témou vianočné líčenie ja? Nech sa páči, nasledujúce zábery vám to prezradia.

Čo sa vlasov týka zvolila som kučery, ktoré im dodali krásny objem. Dosiahnuť takýto výsledný efekt vlasov je veľmi jednoduché.  Stačí si vlasy vypnúť do gumičky a natočiť postupne pramene, ktoré máme stiahnuté v cope. Potom ich rozpustíme, prehrnieme rukami a prelakujeme. Mám veľmi jemné vlasy, vonku bolo vlhko a aj napriek tomu mi vydržali vlnité celú noc. A to sa veru pri mojich jemných vlasoch nestáva, aby takto krásne a dlho držali tvar.


podkladový krém – VICHY slow age
make up – CHANEL Vitalumiére aqua 20 beige
korektor – REVLON photoready 002
púder – Maybelline Fit me 220 Natural Beige
líčka – Too Faced Est 1998 ružová farba
rúž – CHANEL 146 Craquante
linka – NYX Matte liquid liner Black/Noir
špirála – GUERLAIN volume maskara
tiene – To Faced Chocolate Bar + NYX glitter primer + NYX face and body glitter gold
mihalnice – ARDELL Baby wispies
štetce – ZOEVA
Šaty – Answear
Náhrdelník – darček z USA
kulma – Remington
Lak na nechty – Essence 03 Santa baby
Ktoré líčenie ťa zaujalo? 🙂
(Ďakujem za všetky komentáre) 
Share:

8 Comments

 1. 20. decembra 2016 / 16:04

  to máš super s tými vlasmi, mne to vôbec nedržalo 🙂 líčeníčko peknééé a ja by som ti tiene vytiahla ešte trochu vyššie nad záhyb, nech sú vidieť 🙂
  Drew's Beauty

 2. 22. decembra 2016 / 19:45

  super líčenie som videla všetky zvás a musím pvoedať že by som si nevedela vybrať asi ! :))

  Tammybeaty

 3. 18. januára 2017 / 6:47

  Áno podľa mňa trblietky sú veľmi IN a pre vianočné obdobie obzvlášť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *