Kurz extravagancie a finálne práce


Nedávno som si uvedomila, že som sa s vami ešte nepodelila o záverečný kurz extravagancie, ktorý som spolu s ďalšími dievčatami z kurzu absolvovala ešte v lete. Kurz Image maker 7 v 1 som navštevovala každú nedeľu a o to sa mi skrátili letné víkendy, no aj napriek tomu neľutujem. Každá nedeľa bola v podaní lektorky Katky niečím výnimočná, plná nových skúseností a čo je hlavné, tak náš babinec bol jednoducho úžasný a nezabudnuteľný. Spoznala som tam výnimočné dievčatá, naše hodiny boli plné smiechu a zábavy. Keď tak na to pozerám s odstupom času, je to už viac ako 6 mesiacov od skončenia kurzu a dievčatá aj samotný kurz mi veľmi chýbajú. 

Kurz extravagancie bol zároveň záverečným kurzom, na ktorom sme líčili a bol tiež našou záverečnou prácou. Všetky sme mali pred týmto dňom veľký rešpekt, ale tešili sme sa tiež na záverečný výsledok. Tému líčenia sme si vybrali každá sama, lektorka Katka na nás dozerala a v prípade potreby nám ochotne poradila. Musím sa priznať, že fotografií nie je veľa, ale viac som ich nestíhala spraviť, nakoľko som sa maximálne sústredila na svoju prácu.
Dáška pomáhala Miške pri tvorbe účesu.
Tu je Jankina finálna práca. (líčenie aj účes). Líčila svoju krásnu neter.
A tu Barborkina. Dievčatá ma poprosili či odfotím ich modelku a ja som len rada, pretože vám teraz môžem ukázať ich úžasné výsledné práce. Teším sa na jar, na leto, na denné svetlo, fotí sa pri ňom úžasne. Baví ma to! So svetlami to vôbec nie je ono, no bez nich by som bola v zime stratená.
Inge líčila moja bývalú modelku z kurzu účesov a mala  všetko premyslené do každého detailu. Tu je jej výsledná práca.
Barborka bola taká šikovná, že stihla nalíčiť aj našu Karin.
A tu je moja modelka Kristínka a tiež finálna práca. Taktiež prikladám fotografiu pred a po líčení.
Na tomto kurze sme sa odviazali a použili veľa trblietok. Vyzerá to veľmi efektne. Neviem si predstaviť, ako dlho s nimi zápasili modelky potom ako ich museli dať po kurze dole.

Inak vtipný zážitok je, že veľa z modeliek napr. aj zo samotného kurzu maskérstva chodili domov vlakom, či autobusom a potom nám rozprávali samé vtipné príhody o tom, ako sa za nimi otáčali ľudia, prípadne ich sledovali s otvorenými ústami.Ďalšie časti kurzu:

Ako sa vám páčia naše výsledné práce? Ktorá časť kurzu ťa zaujala najviac?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

4 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *