Kiehl´s produkty v limitovanom dizajne Kate Moross


Vianoce mi dorazilo veľmi milé prekvapenie v podobe produktov značky Kiehl´s. V balíku sa okrem produktov nachádzala aj kozmetická taška s krásnym dizajnom od Kate Moross, čokoládové dukáty a rolnička. Takéto drobné detaily ma vždy dokážu nesmierne potešiť. Veľmi som sa tešila aj na samotné produkty, s ktorými som doposiaľ nemala žiadnu skúsenosť. Aké produkty sa nachádzali v balíku?

Jemné telové peelingové mydlo (Gently Exfoliating body scrup soap) – jedná sa o tuhé mydlo, v nádhernom limitovanom balení, ktoré na prvý pohľad očarí. Veľmi sa mi páči jeho intenzívna grapefruitová vôňa. Krásne pení a jednoducho sa aplikuje na pokožku, ktorá zostáva jemná a voňavá. Obsahuje jemné pílingové čiastočky. Čo ma potešilo je, že sú získavané z marhuľových jadierok a sú tak bez pochýb prírodné. Toto mydlo vám zabezpečí zábavu a relax v sprche či vani a odporúčam vám ho vyskúšať, je skvelé! Ďalšie vône v ponuke sú levanduľa a koriander, ktoré ma tiež lákajú vyskúšať. Mám veľmi rada takéto produkty, ktoré mi vyčarujú úsmev na tvári a som z nich nadšená hneď po prvom použití.  Obsah: 140 g.


24 hodinový hydratačný krém (Ultra Facial cream)
– hydratuje pleť počas celého dňa a teda 24 hodín denne. Sľubuje jemnú a hydratovanú pokožku počas celého dňa. Sľuby plní a pokožka je naozaj príjemná na dotyk, je jemná, hydratovaná, na pleti nezanecháva mastný film. Má neutrálnu vôňu, čo mi jednoznačne vyhovuje. Odkedy som ho prvýkrát vyskúšala, som do neho ,,zamilovaná až po uši“ a 1/2 produktu je už fuč. Ak ešte nemáte svoj obľúbený krém, vyskúšajte tento. Spokojnosť zaručená! Aj tento krém patrí medzi produkty, ktoré ma očarili hneď po prvom použití. Je vynikajúci! Obsah: 50 ml.

Takéto príspevky ,,sa píšu samé“, keď produkty zaujmú hneď po prvotnom vyskúšaní. Značka Kiehl´s si ma veru získala a presvedčila o svojej kvalite. A to nie je všetko.

Veľmi sa mi páči aj ako značka dbá na recykláciu a motivuje svojich zákazníkov k vráteniu prázdnych obalov z produktov. Za určitý počet vrátených obalov (už od 2 kusov) získate vzorku/y produktov Kiehl´s.

Okrem toho sa viete objednať na odbornú konzultáciu, kde vám s radosťou zodpovedajú všetky otázky týkajúce sa vašej pleti, doporučia vhodné produkty, prípadne poskytnú vzorky. Produkty tejto značky sú drahšie, a preto je pred samotným používaním skvelá možnosť vyskúšania si konkrétneho produktu vo forme vzorky. Ak vás produkt presvedčí a nadchne ako mňa spomínané dva produkty, nič vám nebráni v tom, aby ste si ho zakúpili v štandardnom balení. Čo sa týka ingrediencií, ktoré produkty Kiehl´s obsahujú sú to napr. levanduľa, skvalán, calendula, kofeín, vitamín C… 

A čo ty? Máš nejakú skúsenosť s touto značkou? Aký je tvoj obľúbený produkt?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

4 Comments

  1. 15. januára 2018 / 23:30

    Ja som taktiež s Ultra Facial krémom veľmi spokojná a zo všetkých krémov, ktoré momentálne mám siaham najradšej práve po tomto od Kiehl's 🙂 Okrem tohto produktu mám ešte skúsenosť s avokádovým krémom na oči, ktorý očné okolie krásne zjemní a vyživí. Používam ho však iba na noc, pretože má pomerne veľmi hutnú konzistenciu, s ktorou súvisí i jeho pomalšie a postupné vstrebávanie do pokožky.

  2. 16. januára 2018 / 17:56

    Skvelé, takže očaril aj teba. 🙂 Žiadny avokádový produkt som zatiaľ neskúšala, ale znie to zaujímavo. 🙂

  3. 16. januára 2018 / 17:56

    Viki určite vyskúšaj! 🙂 Áno dizajn je naozaj podarený.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *