Like náš každodenný


Včera som sa okrem úžasného Fashion Illustration workshopu Danyela Art zúčastnila eventu s kozmetickou značkou PRIODY, na ktorý som bola pozvaná spolu s ďalšími blogerkami. Táto pozvánka mi dorazila v dobe, keď som si ešte užívala slnko v Dubaji a každý deň teplomer (čítaj mobil) ukazoval tropických 40 stupňov. Priznám sa, potešil ma záujem o moju osobu zo strany tejto značky. Viaceré dievčatá, rovnako blogerky ako ja už so značkou predtým spolupracovali a  majú s ňou dobré skúsenosti. A keďže som mala kvôli Dankinmu workshopu cestu do Bratislavy, nič mi nebránilo v tom, aby som prijala pozvanie a zúčastnila sa. Veľká škoda len, že sa koniec workshopu prekrýval so začiatkom tohto eventu a tak som nemohla prísť na čas.

Pár dní pred konaním tohto eventu som sa dozvedela, že sa ho zúčastní aj blogerka a kamarátka Lucia.  Tešila som sa, že sa po dlhšej dobe opäť uvidíme. Pamätám, ako sme sa stretli na vôbec prvom evente a tam ma oslovila. Bolo to príjemné mať ,,spojenca“, medzi toľkými neznámymi ľuďmi. My blogerky sme inak všetky rovnaké, navzájom sa sledujeme a ak nám to čas umožní aj podporujeme, hlavne like-om, či komentárom. A to isté očakávame od svojich fanúšikov a teda sledovateľov. Neverili by ste, ale také like a komentáre pod príspevkami na FB, IG či blogu sú pre nás hnacím motorom. Vymyslieť, nafotiť, napísať, upraviť príspevok a ešte ho propagovať ďalej na sociálnych sieťach (IG a FB) stojí veľa úsilia. Áno je to možno trochu pritiahnuté za vlasy, že sa tešíme a ,,žijeme“ z like-ov, ale je to tak. Preto ak máte radi tvorbu niektorej z blogeriek podporujte ju, like-ujte ju, komentujte, ona to vidí, sleduje a posúva ju to ďalej. Je to predsa tak jednoduché a hlavne vás to nič nestojí. Je to zadarmo!

Často si všímam u ľudí, ako brázdia po facebooku a doslova ,,prešmírujú“ konkrétnu fotku aj komentáre k nej a odídu ďalej bez toho, aby pri nej zachovali nejaký znak povšimnutia. Pritom ten človek to tam pridal práve preto, lebo sa chcel potešiť s okolím a tiež očakáva nejakú spätnú väzbu. Samozrejme sú ľudia, ktorí si svoje like chránia a málokedy niečo like-nú a naopak sú zase prehnaní like-ovači, ktorí like-ujú asi všetko. Áno, všetci vieme, že celá táto like-ovacia doba je veľmi zvláštna, ale žiaľ žijeme v nej. Vďaka za ne-like-ovacie detstvo, ktoré som mohla prežiť, bez zbytočnej elektroniky. To bola nádhera. Hrávali sme sa tak, ako sa dnešné deti už zrejme hrať nebudú. Dohodli sme sa na určitú hodinu stretnutia a museli sme tam byť, nakoľko jediná komunikácia bola formou listu. Málokedy sa stalo, že po dohode niekto nedorazil. Teraz zdvihneme mobil, napíšeme správu a vyhovoríme sa.  Naozaj to niekedy takto fungovalo? Je to priam neuveriteľné. Ale áno!

Tu sú fotografie zo spomínaného eventu značky PRIODY. Sme trošku ,,pomarančové, ale pod umelým svetlom sme nedokázali vytvoriť lepšie fotografie. Zbožňujem prirodzené svetlo. A teraz keď si predstavím tie kratšie dni, veľmi ťažko sa bude fotiť na blog. Áno, mám aj svetlá, ale prirodzené svetlo je proste neporovnateľne krajšie a hlavne je prirodzené! 
 

 
A tu je moja nádielka v podobe piatich produktov, ktoré som sa rozhodla vyskúšať. Vybrala som si produkty pre hydratáciu. Práve od dnes ich začínam testovať a tak som sama zvedavá na výsledok. V balíku sme mali aj tri makronky, ktoré boli naozaj vynikajúce. Môžem potvrdiť, že som lepšie zatiaľ nejedla. Dokonca sa im nevyrovnajú ani tie v samotnom Francúzsku v Laduree. A samozrejme myslela som aj na vás! Onedlho budete môcť súťažiť o produkty tejto značky, preto ma sledujte aj na Facebooku.  

Ďakujem veľmi pekne vám všetkým, ktorý ma akokoľvek podporujete. Veľmi si to vážim!
Máš nejakú skúsenosť s produktami značky PRIODY?

Share:

2 Comments

  1. 1. októbra 2017 / 18:42

    Leni hovoríš mi z duše :)), naozaj je to zaujímave porovnať si tú dobu, keď sme žili bez všetkých týchto vymožeností, alebo možno tú, keď to všetko začínalo, vtedy sa likovalo všetko o 106 😀
    LIFE IN PICTURES BY LU

  2. 1. októbra 2017 / 20:48

    Áno veľmi Luci! 🙂 Som si zaspomínala a hneď som si dala záväzok, že opäť skúsim digitálny detox. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *