Nové telové séra Crystal Series od Renovality

telové séra renovality

Teším sa, že značka renovality zaradila do svojej ponuky k limitovanej rade telových sér Crystal Series nové vône. V minulosti som vám predstavila ich prvotiny a to vôňu ylang – ylang, grep, mandarínku, mätu a fialku. Mojími favoritmi sú jednoznačne grep a mandarinka. Aké sú nové telové séra?

1. Verbena telové sérum – argánový olej v kombinácii s jojobovým olejom poskytnú luxusnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Vôňa verbeny je výborné nervové tonikum, povzbudí po únave fyzickej aj psychickej.  Obsah: 50 ml.

verbena telové sérum renovality

2. Bergamot telové sérum – argánový olej v kombinácii s jojobovým olejom poskytnú luxusnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Vôňa bergamonu osvieži a povzbudí po únave fyzickej aj psychickej. Obsah: 50 ml.

bergamot telové sérum renovality

3. Klementínka telové sérum – argánový olej v kombinácii s jojobovým olejom poskytnú luxusnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Vôňa klementínky osvieži a povzbudí po únave fyzickej a psychickej. Obsah: 50 ml.

klementínka telové sérum renovality

4. Škorica telové sérum – argánový olej v kombinácii s jojobovým olejom poskytnú luxusnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Vôňa škorice navodzuje pocit tepla a povzbudí po únave fyzickej aj psychickej. Obsah: 50 ml.

škorica telové sérum renovality

Verbena vonia citrusovo, škorica vianočne. Obe sú skutočne intenzívne vône. Menej výrazné, ale rovnako zaujímavé vône sú bergamot a klementínka. Klementínka je kríženec mandarínky a pomaranča, vyzerá však rovnako ako mandarínka. Klementínka má ale jemnejšiu a menej intenzívnu vôňu ako mandarínka a bolo to cítiť aj po aplikácii telového séra s touto vôňou. Ak máte radi menej intenzívne vône, siahnite preto po tejto vôni alebo vôni Bergamotu. Bergamot je tiež citrusová rastlina, ktorá potrebuje špeciálnu klímu a pôdu. Má jemnú ovocnú vôňu.

renovality telové séra zloženie

Tieto telové oleje používam po sprche alebo kúpeli na vlhkú pokožku, prípadne pár pumpičiek do kúpeľa, alebo masáž. Za mňa je to teda produkt 3 v 1.  Olej sa ľahko vpíja do pokožky, zhydratuje ju, dobre sa rozotiera a zanechá krásnu voňavú stopu.

V každom telovom sére sa na jeho dne nachádzajú jemné kryštály českého granátu. Granát je dlhé roky používaný ako amulet, ktorý varuje pred nebezpečenstvom. Je veľmi silný, privádza veľké množstvo energie, sebadôveru a odvahu. Podporuje lásku a sexuálnu túžbu (najmä v červenom sfarbení). Je symbolom lásky a je naladený na srdcovú energiu. Pomáha ovládať zlosť, najmä tú voči sebe.

Značku renovality mám veľmi rada, majú skvelé produkty, ktoré si našli behom krátkej chvíle veľa fanúšikov. Páči sa mi, ako rozširujú svoju ponuku a zaraďujú do svojej ponuky novinky aj v podobe limitiek.

Ktorý telový olej renovality je tvoj favorit?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

*Bartrová spolupráca s eshopom notinosk

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *