Hydratačná, aktivačná a sťahovacia 7 dňová pleťová kúra od EUBOS

Eubos pleťové kúry

Keď sa mi naskytla možnosť vyskúšať novinky v podobe troch rôznych kúr značky EUBOS od taargeta, neváhala som. Jedná sa o tieto tri intenzívne 7 dňové kúry – hydratačnú (s kyselinou hyalurónovou), aktivačnú (kaviárovú) a sťahovaciu (kolagénovú). Každá z kúr obsahuje 7 ks x 2 ml ampuliek.

Aplikácia: ampulkou treba potriasť, jemne po nej poklepať, aby obsah stiekol naspäť dole. Ďalej ju treba dať do vreckovky a prelomiť na mieste označenom farebným krúžkom. Koncentrát nalejeme do dlane a nanesieme na očistenú tvár, krk a dekolt. Zľahka vmasírujeme do pokožky.

eubos ampulkové intenzívne kúry

1. Hydratačná kúra In a Second Bi Phase Hydro Boost – je hydratačná kúra určená pre intenzívnu hydratáciu a starostlivosť. Dvojfázové okamžité ošetrenie suchej a namáhanej pokožky.
Aktívne látky: špičkové účinné látky Pentavitin, Gatuline In-Tense a kyselina hyalurónová.
Pentavitin intenzívne reguluje a ukladá vlhkosť v pokožke. Testy ukazujú, že už po 3 hodinách po aplikácii sa zvýšila hydratácia pokožky o 15 %. Gatuline In-Tense reštrukturalizuje, zvyšuje hustotu pokožky a posilňuje jej vlastnú kolagénovú sieť. Hyalurón vytvára na pokožke hladký a hebký ochranný film. Olej zo sladkých mandlí a olej zo semienok brokolice dodávajú nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny. Sľubuje hladšiu, jemnejšiu a sviežejšiu pleť, zvýšenie hydratácie pokožky a redukciu vrások.
Moja skúsenosť: ampulku pred aplikáciou poriadne potraste, aby sa spojili obe vrstvy. Jedna ampulka vám vystačí na pleť, krk aj dekolt. Krásne sa vstrebáva, pleť zostáva po aplikácii intenzívne hydratovaná. Ja som bola unesená hneď po aplikácii prvej ampulky 1/7. Tešila som sa na každý ďalší deň aplikácie. Moja pleť bola po absolvovaní tejto 7 dňovej kúry šťavnatá a krásna. Aplikovala som ju na vyčistenú pleť počas večernej rutiny. Ak jej chcete dopriať skutočne intenzívnu hydratáciu, tak vám túto kúru vrelo odporúčam. Pokiaľ nechcete minúť ampulky hneď v priebehu týždňa, kľudne si spravte z tejto kúry kúru mesačnú. Farba: azúrovo modrá.

hydratačná kúra eubos in a second

2. Aktivačná kúra In a Second Caviar Glow Boost – je aktivačná kúra na vyžarovanie energie a vitality. Vysoko účinný koncentrát látok proti únave a vyčerpaniu.
Aktívne látky: komplex z aktívnych látok z kaviárového extraktu, Vitanol Bio, morská voda.
Výťažok z kaviáru dodáva pokožke esenciálne aminokyseliny a peptidy, zvyšuje tvorbu kolagénu, spevňuje, vyživuje a regeneruje. Vitanol Bio chráni a obnovuje pokožku a zabraňuje odbúravaniu kolagénu. Morská voda poskytuje intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu. Sľubuje žiarivú, hladkú a prebudenú pokožku. Vedecké testy ukazujú, že približne u 70 % testovaných osôb došlo k zlepšeniu pevnosti pokožky o 16 % už po 30 minútach a približne u 60 % testovaných osôb došlo k elasticity pokožky o 26 %.
Moja skúsenosť: táto kúra neobsahuje olej, tak ako zvyšné dve (hydratačná a kolagénová). Má teda vodovú, nemastnú konzistenciu, pleť po nanesení zostáva žiarivá, skutočne sa krásne vypla a žiarila. Jedna ampulka vám vystačí na pleť, krk aj dekolt. Aplikovala som ju na vyčistenú pleť počas večernej rutiny. Farba: oranžová.

kolagénová intenzívna kúra eubos in a second

3. Sťahovacia kúra In a Second Bi Phase Collagen Boost – je sťahovacia kúra pre intenzívne spevnenie a vyhladenie pleti. Dvojfázové okamžité ošetrenie vrások. Vhodná na zvýšenie pružnosti pokožky a zjemnenie jej štruktúry.
Aktívne látky: Collaxyl CLX a vysokomolekulárna kyselina hyalurónová.
Collaxyl je stabilný kolagén, ktorý zlepšuje regeneráciu pokožky, posilňuje kolagénovú sieť a redukuje vrásky. Hyalurón vytvára na pokožke hladký a hebký ochranný film. Olej zo skladkých mandlí poskytuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny. Amarantový olej dodáva cenné lipidy. Sľubuje napnutú a sviežu pokožku. Vedecké testy preukázali, že sa hĺbka vrások redukuje a pokožka je menej drsná už po 30 minútach po aplikácii koncentrátu.
Moja skúsenosť: ampulku pred aplikáciou poriadne potraste, aby sa spojili obe vrstvy. Jedna ampulka vám vystačí na pleť, krk aj dekolt. Po nanesení mám pleť jemnú, hydratovanú, lesklú a jemne mastnú. Vôbec mi to však neprekáža, pretože všetky tri kúry, vrátane tejto som používala pri večernej starostlivosti. Kúra si poradí s jemnými líniami vrások, no na tie výraznejšie a hlbšie určite nestačí. Tým, že vám na pleti spraví hebký ochranný film a zhydratuje ju, však môžete predísť vráskam novým. Farba: oceánovo modrá.

kolagénová intenzívna ampulková kúra euobs in a second

Všetky tri kúry sa mi veľmi páčili a tiež fakt, že každá je úplne iná. Ak by som si mala vybrať jednu, ktorá mi učarovala najviac, bola by to kúra hydratačná. Mala som po jej aplikácii príjemný pocit a hydratovanú pleť ihneď po nanesení prvej ampulky. Každá z kúr má príjemnú, jemnú vôňu.

eubos ampulkové kúry

Žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách. Ak chcete mať 100 % – nú istotu originálu produktov, objednávajte ich výlučne na eshope taargeta. Spoločnosť je totiž výhradným oficiálnym zástupcom produktov značky EUBOS pre Slovensko a garantuje 100 % originality.

Ktorá zo 7 dňových kúr od EUBOS ťa najviac oslovila?

Ak chceš, aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Sponzorovaná spolupráca s eshopom taargetask

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *