Ošetrenie platinou Forlle´dNedávno som písala o svojej prvej návšteve v našom trnavskom salóne Quir. Tentokrát som zvolila ošetrenie platinou Forlle´d v kombinácii s IPL ošetrením.

Kozmetické produkty Forlle´d sú jedinými výrobkami starostlivosti o pokožku, ktoré využívajú najnovšie technológie a riešenia ocenené nobelovou cenou. Jedná sa o japonskú kozmetiku. Prináša najlepšiu a najefektívnejšiu neinvazívnu starostlivosť v boji proti starnutiu a fotostarnutiu pokožky.  Tieto produkty obsahujú zložky s nízkou molekulárnou hmotnosťou, ktoré sú schopné regenerovať a omladzovať pokožku na bunkovej úrovni bez injekcií. Zloženie produktov je založené na patentovanej kyseline hyalurónovej, obsahujú ionizované minerály, ktoré udržiavajú rovnováhu v pokožke a tým urýchľujú proces hojenia. Platina odoláva všetkým formám radikálov a je vynikajúca v boji proti hyperpigmentácii rôzneho pôvodu. Okrem toho obnovujú prirodzenú lipidovú bariéru pokožky, zabraňujú nadmernej strate vody a udržiavajú jej optimálnu mieru vlhkosti.

Ako ošetrenie prebieha?

Toto ošetrenie nie je čistiace, ale relaxačné. Žiadne mechanické čistenie, či použitie skin scrubbera. Je pri ňom použitých postupne niekoľko rôznych produktov. Na úvod sa začína s čistením pleti v dvoch fázach, potom nasleduje hĺbkové čistenie rovnako v dvoch fázach. V oboch fázach sa používajú dva produkty a to čistiaca emulzia určená pre pokožku vystavenú stresu a škodlivým látkam. Rozpúšťa mastné nečistoty ako make-up alebo pokožkou produkovaný maz. Má schopnosť preniknúť hlboko do kožných pórov, očistiť ich zvnútra a zabrániť vzniku čiernych bodiek. Druhým produktom je jemná pena navrhnutá tak, aby rozpúšťala nečistoty, očistila pokožku a pripravila ju na použitie ďalších produktov. Má protizápalové, hojivé a osviežujúce účinky. Po dôkladnom čistení nasleduje korekcia pigmentácie pomocou séra s antioxidačnými, bieliacimi a detoxikačnými vlastnosťami. Efektívne rieši problém straty tónu pleti a jej ovísania, ktoré sú spojené s prvými príznakmi starnutia, znižuje počet vrások a zabraňuje ich prehĺbeniu. Počas celej procedúry sú produkty nanášané štetcami a tiež formou masáže. Je to úžasný, relaxačný pocit. Ďalej mi bola aplikovaná maska, ktorá bola z vrchnej strany textilná a z vnútornej silikónová. Po aplikácií napne pleť. Je to veľmi príjemný pocit. Na záver sa nanáša pleťový a očný krém. Keď ma sledujete na Instagrame, tak ste mohli vidieť ako som si túto procedúru skutočne užila. Dokonca mi viaceré z vás písali, že napíšete ,,Ježiškovi“. V salóne sa dajú kúpiť darčekové poukážky v rôznych hodnotách, takže neváhajte.
Ďalšie a to IPL ošetrenie (Fotorejuvenizáciu) na moje cievky na nose, budeme opakovať kým nezmiznú. Budem to pozorne sledovať a dám vám vedieť, či sa oplatí do toho ísť. Sú to síce asi tri mini žilky (nič strašné), ale ak im viem pomôcť, tak načo ich tam mať? Ak to pomôže mne na nose, dokážete sa toho zbaviť na celom tele. Často bývajú aj na nohách. Toto ošetrenie je vhodné robiť v zimných mesiacoch a po jeho absolvovaní je potrebné používať ochranný faktor 50 a vyšší. Ten však odporúčam používať počas celého roka. Veľa make-upov obsahuje už priamo SPF, čo veľmi oceňujem. Spomínaný zákrok sa nevykonáva v tehotenstve.  Cena je odvodená od trvania a počtu pulzov lasera. Toto ošetrenie môže spôsobiť pigmentové škvrny, ktoré však vymiznú do 6 mesiacov. Ja som nespozorovala žiadne popisované zmeny, ani začervenanie či opuch, na ktorý som bola upozornená. 
Ako ošetrenie prebieha?

Na miesto, kde sa vykonáva spomínaná procedúra sa najprv nanesie anestetický krém, ktorý sa nechá chvíľu pôsobiť. Potom sa tento prístroj priloží na ošetrovanú oblasť, do ktorej prenikne vysokofrekvenčný elektrický prúd. Pocítila som jemné štipnutie, no nebolí to.
Na mesiac december prebiehajú aktuálne akcie:

– Clean Quir Premium + Anti akné Esse,
– Lash Booster + Laminácia obočia,
– ošetrenie zamerané na redukciu vrások – neinvazívna bio výplň Forlle´d,
– relaxačný balík Thermoexclusive, 
– ošetrenie Ala Palla, 
– IPL epilácia predkolenia a predlaktia, 
– mezoterapia s kmeňovými bunkami, 
– face contouring,
– zväčšenie pier,
– botox.
Čo si myslíš, ktorú procedúru vyskúšam nabudúce?

 Ja už mám v tom jasno! Ktorú by si si vybrala ty?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame a Facebooku.
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *