Sviečky Bath & Body Works s tropickou vôňou

sviečky s tropickou vôňou

Krátke dni a dlhé večery? Áno, toto jesenné a zimné obdobie nám dáva zabrať. Mení sa čas, do práce aj z práce chodíme väčšinou po tme, sme unavení, vyčerpaní a chýba nám energia. Ako si však môžeme takýto bežný deň spríjemniť? Rozhodne zapálením kvalitnej, voňavej sviečky Bath & Body Works. Ak ste rovnaký milovník sviečok ako ja, tak si prídete pri tejto značke na svoje. V ponuke je veľké množstvo rôznych vôní, preto najväčší probém je vybrať si. Tentokrát som sa chcela prostredníctvom sviečok preniesť zo zimy do leta, rovno poriadne tropického, najlepšie k moru. V ruke chýba už len chutný miešaný drink a tak som zvolila tieto vône:

1. Bath & Body Works Island Margarita – ovocná tropická vôňa. Zloženie: morská soľ, mango a mandarínka.

sviečka island margarita

2. Bath & Body Works Pineapple Colada – ovocná, tropická vôňa. Zloženie: šľahačka, pomaranč, vanilka a ananás.

sviečka pineapple colada

3. Bath & Body Works Mango Mai Tai – ovocná, tropická vôňa. Zloženie: mango, grapefruit a cukrová trstina.

sviečka mango mai tai

Tieto sviečky majú 411 gramov a vydržia horieť až do 45 hodín. Tak ako aj v minulom článku aj teraz vás musím upozorniť na skutočnosť, že je potrebné zastrihávať pred horením ich knot na odporúčanú dĺžku. Je to naozaj veľmi dôležité, preto aby sviečka správne horela, vosk sa rovnomerne pálil a netvoril sa pri horení čierny dym. Okrem toho je rovnako dôležitý aj čas pálenia a to minimálne tak dlho, aby sa roztopila celá jej horná vrstva. Je to z toho dôvodu, aby sa vo sviečke po skorom sfúknutí nerobil tzv. vír a predišli ste tak nerovnomernému a skorému vypáleniu sviečky. To by bola predsa škoda!

Nezabúdajte tiež na to, že sviečku je nutné klásť na dostatočne tepelne odolný povrch.  Tieto sviečky majú až tri knoty a ich dizajn je nádherný. Vône sú úžasné. Snažila som sa vám ich popísať, ale nedokážem to. Ak by som si mala vybrať tú ,,NAJ“ zo spomínaných bola by to Island Margarita.

sviečka s tromi knotami

Ďalšie obľúbené sviečky, ktoré mám sú značky Yankee Candle a najnovšie aj Kringle Candle. Majú vysokú intenzitu vône. Skutočne behom pár minút prevoňajú celú miestnosť. Teším sa už na ďalšie vône, ktoré vyskúšam.

Čo ty a sviečky? Si alebo nie si ich fanúšik? Máš nejakú obľúbenú značku?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *