Wellness v pohodlí domova

Ako som vám už viackrát spomínala, veľmi rada sledujem rôzne novinky v oblasti beauty. Keďže tu máme jeseň, onedlho zimu, chladné dni, dlhé večery, tak by bolo skvelé zrelaxovať sa vo vani, či sprche. My máme doma vaňu a milujem v nej tráviť čas hlavne v prípade, že mi robia spoločnosť voňavé prípravky na sprchovanie a tiež prípravky do kúpeľa ako bomba, pena, olej, soľ do kúpeľa, či sprchový gél. Vtedy sa cítim ako vo welnesse. Atmosféru skvelé navodí aj horiaca sviečka a pohár vína, alebo bubliniek. Tentokrát som objavila tieto zaujímavé produkty do kúpeľa:

 1. Baylis & Harding The Fuzzy Duck Cotswold Collection – voňavé bomby do kúpeľa. Sú hypoalergénne, majú štýlové obaly. Vyrába ich britská rodinná firma a sú navrhnuté tak, aby potešili predovšetkým zmysly.
 2. Organic Shop Natural & Juicy Body Care – darčeková sada obsahuje jahodovo jogurtovú telovú penu, telový peeling belgickú čokoládu a mango energizujúci sprchový gél.
 3. Nuxe Huile Prodigieuse Florale – darčeková sada so sprchovým gélom s mandľovým olejom, multifunkčným suchým olejom s vôňou kvetín, denným krémom pre normálnu až zmiešanú pleť a sviečkou s vôňou kvetín.
 4. Baylis & Harding The Fuzzy Duck Winter Wonderland – soľ do kúpeľa v darčekovej sade. 5 x 65 g.
 5. Grace Cole Luxury Bathing Lavender Sleep Therapy – darčeková sada, ktorá obsahuje levanduľový sprchový gél, telový krém, šumivú guľu do kúpeľa, soľ do kúpeľa a uterák.
 6. Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil – tri kusy bômb do kúpeľa v nádhernom balení, ktoré vykúzlia dokonalú penu.
 7. Dermacol Aroma Ritual – darčeková sada do kúpeľa v podobe 3 sprchových gélov. Green Tea & Opuntia sprchový gél, Macadamia Truffle sprchový gél a Black Cherry sprchový gél.
 8. Kneipp Healthy Bathing – darčeková sada s tromi upokojujúcimi a regeneračnými olejmi do kúpeľa. 3×20 ml.

Ak sa vám niektoré páčia, radšej si ich zakúpte hneď. Mala som na wishliste aj ďalšie zaujímavé produkty do kúpeľa, no hneď sa vypredali.  Pevne však dúfam, že sa mi niektoré z uvedených újdu, pretože sa teším na voňavý wellness, ktorý v tomto období potrebuje každý z nás. Okrem toho už dlho túžim po stojane do vane, ktorý si plánujem čoskoro zaobstarať.

Ktorý produkt oslovil najviac teba a ktorý robí spoločnosť vo vani/sprche tebe?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Zdroj fotografií: www.notino.sk
*Bartrová spolupráca s eshopom notinosk

Share:

2 Comments

 1. 15. novembra 2020 / 21:28

  Mňa tak isto lákajú rôzne balíčky – telovú kozmetiku najviac rôzne šumivé bombičky

  • Lenka
   Autor
   22. novembra 2020 / 23:59

   Kozmetika je skvelá, či pleťová alebo telová. Nikdy ma neprestane baviť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *