Ultherapia v salóne Quir

ultherapia_quir_4

Čo je Ultherapia?

Ultherapia je jedno z najmodernejších, omladzujúcich ošetrení, jediný typ neivnazívneho, nechirurgického liftingu. Toto ošetrenie je efektívne a bezpečné.

ultherapia_pristroj_na_osetrenie

Ako to prebieha?

Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sú vysielané presne cielené impulzy do hlbšej úrovne pokožky, kde sa premieňajú na teplo. Po ošetrení sa začína proces obnovy tkaniva, ktorý stimuluje produkciu nového kolagénu a vytvára prirodzený liftingový efekt. Je to jediné ultrazvukové ošetrenie schválené FDA. Ultherapia získala aj európsku značku CE pre neinvazívne dermatologické ošetrenie, na lifting hornej a dolnej časti tváre, krku a dekoltu. Vhodné je pre ľudí starších ako 30 rokov, ktorí badajú mierne až stredné ochabnutie kože. Ultherapia kožu spevňuje, zvyšuje produkciu kolagénu a vedie tak k vypnutiu pokožky v ošetrovanej oblasti. Prvé výsledky sú viditeľné po 1, 3 a 6 mesiacoch. Ošetrenie je možné absolvovať kedykoľvek počas roka. Liftingový efekt môže pretrvávať až niekoľko rokov. Dĺžka ošetrenia celej tváre je cca 1 hodinu.

pristroj_ultherapia

Bolestivosť ošetrenia, moja pleť a pocity tesne po ošetrení:

Bolesť  počas ošetrenia bola znesiteľná, všetko závisí od prahu bolesti akú máte. Najviac bolestivé boli u mňa miesta v oblasi kostí (lícna kosť, sánka a čelo). Na niektorých miestach som cítila aj ostrejšie teplo. Dokonca ľavá strana bola na bolesť citlivejšia ako tá pravá. Najviac som cítila moje plomby a nervy v zuboch. Dočítala som sa, že pre človeka (nositeľa zubného strojčeka a toho kto má viac plomb v zuboch) sa ošetrenie neodporúča z dôvodu, že môže byť veľmi nepríjemné.  Je možné ho však absolvovať. Ja ich mám dosť a bolesť bola tak intenzívnejšia.

osetrenie_ultherapia_from_lenka

Taktiež nie je vhodné pre ľudí s cystickým akné a kardiostimulátorom. Po zákroku môže byť pleť citlivá, začerveňaná, alebo mierne opuchnutá. Moja pleť bola po ošetrení v poriadku a neprejavilo sa na nej nič z uvedeného. Niekto si pred alebo po ošetrení dá preventívne liek od bolesti, ja som si dala parádnu taliansku zmrzlinu, hodinu spánku a bola som fit!

Cenník ošetrenia:

Cena závisí od toho, ktorú časť potrebujete ošetriť. (Tvár, krk, telo…) Je to cca od 120 do 590 euro. Nie je potrebné opakovanie ošetrenia, stačí ho absolvovať len 1x.

Kde som ošetrenie absolvovala?

V mojom obľúbenom dermatokozmetickom štúdiu Quir.

ultherapia_quir_3

Recenzie zo stránky ,,Zdravie.sk“

1. Zjemnili sa mi očné vrásky a spevnila sa mi pleť okolo očí. Ošetrenie nie je najlacnejšie, ale oplatí sa.
2. Som dva mesiace po zákroku a mám pevnejšie líca, sysle a krajšiu sánku.
3. Pleť je vypnutá, vrásky menšie.
4. Zmeny som videla takmer hneď po ošetrení.
5. Po troch týždňoch je pleť vypnutejšia a badať prvé zlepšenia. Jemné vrásky sú preč.
6. Som spokojná, mám vymladenú tvár.
7. Vyplnili sa mi líca, zmenšil podbradok a celkovo mám pevnejšiu tvár.
8. Moja mama 55 cca 3,4 týždne po zákroku videla, že jej pleť je krajšia a pevnejšia.
9. Prvé výsledky začali byť viditelnejšie o 3, 4 týždne. Akoby sa vypínala pleť a bola pevnejšia. Jemne sa pozdvihlo aj obočie. 4 mesiace po zákroku mám pocit, akoby som celkovo omladla.
10. Okolo mesiaca mi začal spevňovať podbradok, už tak nevisel. Vyhladilo sa aj okolie očí
11. Podbradok sa mi zmenšil a vyzerám mladšie. Za tie peniaze nič lepšie na omladenie nepoznám.
12. Toto sú dva mesiace po ošetrení, za cca ďalší mesiac to bude ešte lepšie.

Navštevuješ kozmetický salón? Aké je tvoje obľúbené ošetrenie?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

*Bartrová spolupráca s quirsk
*Fotografia zo zdraviesk

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *