Valentínska kolekcia LUSH

Nedávno mi dorazilo domov prekvapenie v podobe balíka s tromi valentínskymi produktami od LUSH. Vždy keď balík dorazí, vonia celá miestnosť, v ktorom sa nachádza a to nemusí byť ani rozbalený. Takúto intenzívnu a príjemnú vôňu som mala možnosť cítiť len keď som objednala moje rovnako obľúbené Yankee Candle vonné sviečky. Zbožňujem dizajn, spomínanú vôňu aj kvalitu LUSH produktov, zásady, ktorých sa táto značka drží a v neposlednom rade musím vyzdvihnúť a obdivujem to, že myslí na našu planétu.

Čo pekné mi dorazilo? Dorazili mi tri spomínané produkty z limitovanej edície na Valentína. Produkty sú ako vždy krásne a hneď dva z nich boli nahé. Znamená to, že nemajú žiadny obal. Skvelé nie?

Scrub na pery The kiss – je vyhotovený z krupicového cukru, morskej soli a kakaového masla, ktoré zanecháva jemné pery. Celá táto hmota je jedlá aj vrátane krásnych srdiečok, ktoré boli do produktu pridané špeciálne kvôli Valentínu. Je to veľmi pekný detail, ktorý ma milo prekvapil. Tento produkt som prvýkrát otvárala v live vysielaní a bola som nadšená z jeho vône. Okrem spomínaného obsahuje jemné trblietky, ktoré zostávajú na perách aj po ich olíznutí.

Kúpeľová bomba Love boat – ak ma sledujete, tak vám neunikla moja radosť z každej novej bomby do kúpeľa, ktorú vyskúšam. Teraz mi dorazila bomba v tvare loďky, hotový Titanic! Áno aj sa potopil. Ak ma sledujete na Instagrame, nájdete tam video. Vôňa je veľmi jemná, príjemná, citrusová a relaxačná. Vo vani vyčaruje krásnu dúhu plnú farieb. Výhodou je, že po použití nenarobí taký neporiadok ako iné bomby vo vani a neusádza sa na jej dne. Jej vôňa je tiež veľmi príjemná a svieža.


Cherryish pílingové srdiečko
– na ktorom ma veľmi zaujali prírodné pílingové čaštice z višňových kôstok, ktoré príjemne prekrvia pokožku. Vôňa je fantastická, čokoládovo – višňová. Po použití prevonia a krásne prekrví celú pokožku. Nakoľko je produkt nahý a nemá obal, je potrebné ho chytať a prenášať pred použitím čo najmenej. Reaguje totiž na teplo a po držaní v dlani sa ihneď po kontakte s teplom topí.

Tak čo, ktorá LUSH valentínka z uvedených ťa zaujala najviac?

Ďalšie články s LUSH produktami nájdeš tu:

Moje radosti od LUSH
Letné novinky od LUSH
Vianočná kolekcia od LUSH

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

8 Comments

  1. 16. februára 2018 / 17:22

    Z lush ma hlavne zaujímajú, ich rôzne bomby do kúpeľa vidno že sa snažia vyrábať rôzne a zaujimavé tvary.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *