KIKO Milano – novinky z Toskánska


Ak ste sledovali príspevok s nákupmi z Toskánska, určite ste postrehli, že som navštívila moje obľúbené KIKO Milano.  Čo som si priniesla ste už mali možnosť vidieť, teraz vám však predstavím produkty bližšie. V košíku mi skončili a radosť mi robia nasledujúce produkty:


1. Lak na nechty odtieň 19
2. Lak na nechty odtieň 29
3. Lak na nechty odtieň 28
4. Rúž ,,Smart lipstick“ odtieň 916
5. Rúž ,,Smart lipstick“ odtieň 934
6. Krémový rozjasňovač s extraktom z okvetných lístkov
7. Fixačný sprej na makeup

Na tomto zábere máte možno vidieť, hneď všetky tri ,,lakové“ krásky. Jedného krásneho dňa som sebe, sestre a mojej krstnej dcére Karinke spravila manikúru. Každá z nás si vybrala z týchto troch odtieňov lakov ten, ktorý sa jej najviac páčil. Ja som ich kupovala, čiže mne sa páčili všetky a bolo mi jedno, ktorý z nich zostane mne, preto som nechala vybrať najprv moje dve dámy. Lakovanie sme spojili s príjemnou prechádzkou na ,,trnavský piknik“. Tam sme si odfotili naše ,,skvosty“ v plnej kráse. Všimli ste si aj tri rôzne odtiene rúk? Strašne sa mi to páči, každá sme iná a pritom sme ako sa hovorí jedna krv. 🙂 Veľmi vás ľúbim dievčence moje!

A ako by to bolo keby vám nenafotím aj rúže priamo v akcii. Ktorý je podľa vás krajší? Ja musím povedať, že sú veľmi dobre pigmentované, hydratačné, krásne premastia pery. Voňajú ako plastelína. Už mi tak jeden produkt inej značky voňal, neviem si však spomenúť ktorý. Opäť som si zaspomínala na detstvo. To bola doba. V momente by som sa vrátila späť. Hneď mám chuť modelovať postavičky z plastelíny a to aj na staré kolená. Aj vy ste na konci zmiešali rôzne farebné kúsky plastelíny do jednej ,,čudo judo farebnej“ guľky? My tuším vždy!


Ďalej by som vám rada predstavila tento krásny rozjasňovač. Teším sa na prácu s ním, vyzerá skvele čo poviete? Teraz na jar a blížiace sa leto je perfektný! Krásne rozjasní tvár.

A ako posledný tu máme fixátor na make-up. Takúto vecičku som doteraz nepoužívala. Funguje tak, že na konci líčenia si jednoduchým nastriekaním zafixujete svoj make-up. Postará sa o zmatnenie jemnej linky, prípadne viditeľných pórov. A čo je hlavné pomôže uchovať skutočný odtieň make-upu počas celého dňa. Okrem toho predĺži  jeho dokonalý efekt.

Je mi veľmi vtipný fakt, že som s týmto príspevkom prišla po tak dlhej dobe. Mala som ho pripravený až po poslednú, chýbajúcu fotografiu fixátora. A bez nej by to jednoducho nebolo ono. Pri mojom množstve kozmetiky som ho tak nešťastne odložila, že som nemohla prísť na to kde. Priznám sa, ani neviem kde som ho našla. Ten život je tak hektický, že všetko robíme rýchlo a automaticky. Aj vám sa to stáva?

Share:

6 Comments

  1. 6. apríla 2017 / 23:40

    Nemala si ešte? 🙂 Cenová dostupnosť aj kvalitka, len teda nie u nás 🙁

  2. 10. apríla 2017 / 9:19

    Na nejaké produkty značky KIKO som sa chystala straaaaašne dlho 🙂 Len problém nastal, keď som zakaždým prišla do ich predajne vo Viedni. Nikdy sa mi nepáčilo nič okrem limitiek. Nakoniec sa mi podarilo minule kúpiť dva rúže, ktoré sú naprosto božské a skvele držia, takže snáď mi nabudúce padne do oka aj niečo ďalšie…

    Papi Lapi Blog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *