Kvitnúca príroda a kvetovaná midi sukňa

Jar je slnečná, jar je voňavá, jar je dych berúca! Keby si mám vybrať ročné obdobie, ktoré mi je srdcu blízke bola by to jar. Kvitnúca príroda, krásna zeleň, kvety a stále teplejšie slnečné lúče. Nie tak horúce, ale príjemné a znesiteľné. A aj keď nie som nadšenec kvetovaných vzorov, táto kvetovaná midi sukňa mi jednoducho učarovala. Bola to láska na prvý pohľad a na prvé vyskúšanie. Midi sukne som si veľmi obľúbila. Odvykla som si od kratších a preferujem dlhšie dĺžky sukní a šiat. 

Midi sukňa má však aj jednu veľkú nevýhodu. Nemusíte si dávať pozor na svoje krivky. Všimla som si to sama na sebe. Aj keď sa najem do prasknutia, vôbec mi to nevadí. Cítim sa naďalej príjemne, pohodlne, nič ma netlačí. Poznáte to? Akonáhle si dám ale šaty puzdrové (obtiahnuté), ktoré zvýraznia moje krivky a teda každé kilo navyše, zrazu si začnem dávať väčší pozor na to čo a koľko jem. Tieto kvetované fotografie vznikli v prekrásnych Budmericiach, v ktorých sa pred necelým rokom konal náš svadobný obrad. 

Tentokrát naša cesta smerovala k magnólii, ktorá je obľúbeným jarným stromom s krásnymi ružovo-bielymi kvetmi. Každého očarí a počas jeho kvitnutia sa často stretávame s množiacimi sa fotografiami práve pri ňom. Našej budmerickej magnólii však chýbal ešte deň dva, aby sa ukázala v plnej kráse. Aj napriek tomu má toto miesto veľké čaro. Ak ste tu neboli určite odporúčam jeho návštevu.


 top – Zara
sukňa – Mohito
topánky – Ecco shoes
hodinky – Michael Kors
 kabelka – Michael Kors
slnečné okuliare – Michael Kors
náušnice – Tommy Hilfiger 
fotograf – Jana Kuššová fotograf
Share:

8 Comments

  1. 6. apríla 2017 / 23:39

    Ďakujem Luci 🙂 midi sukne to je jednoducho závislosť 🙂

  2. 17. mája 2017 / 21:56

    Veronika ďakujem za pochvalu. Perfektne sa nosí 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *